Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

W dniu 29.01.2022 r. odbył Turniej Piłki Siatkowej na hali sportowej Zespołu Szkół w Lipnie. W Turnieju wzięło udział 8 zespołów. Drużyny były podzielone na dwie grupy- zwycięzcy grup zagrali w finale zaś drużyny z drugich miejsc powalczyli o trzecie miejsce.

Drużyny które wystąpiły w turnieju :

Gr A - Setbol Czernikowo, Lipnowiak Oldboy, STS, Imapct Żuromin. Gr B - Barówka Krojczyn, Team Lipno, Tłuchowo i Zjednoczeni Herosi.

Zespoły które zajęły drugie miejsca w grupie czyli Setbol Czernikowo i Borówka Krojczyn zagrali o 3 miejsce, lepsza okazała się drużyna Borówka Krojczyn która wygrała 2-1 . W finale spotkały się drużyny Impact Żuromin i Team Lipno, lepsza okazała się drużyna z Żuromina która wygrała 2-0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Grzegorz Snowacki z drużyny Impact Żuromin. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Składamy serdecznie podziękowania dla sędziów turnieju Jarosławowi Ciechanowskiemu i Krzysztofowi Stępce.